Tak świętowaliśmy Dzień Dziecka
W tym roku Dzień Dziecka w naszym przedszkolu obchodziliśmy przez dwa dni. Pierwszego dnia dzieci poznały swoje prawa i obowiązki, a po obiedzie czekał na nie słodki poczęstunek. Kolejnego dnia, gdy pogoda nam dopisała, zorganizowaliśmy gry i zabawy na świeżym powietrzu. Największą radość sprawiły dzieciom wyścigi w workach oraz tor przeszkód. Nie zabrakło także gier zręcznościowych i zabaw zmysłowych, wspierających trening koncentracji oraz integrację sensoryczną. Był to czas pełen uśmiechu, niespodzianek, integracji i wspólnej zabawy – miła odskocznia od codziennej przedszkolnej rutyny.

